Jak stworzyć idealną recepcję w miejscu pracy

Udostępnij

Chcesz, aby recepcja biurowa przyciągała wzrok wszystkich i pokazywała, jak imponująca jest Twoja marka? Oto kilka spostrzeżeń projektowych naszego zespołu zajmującego się współczesnymi meblami biurowymi.

  • Ciepły i przyjazny design: W dzisiejszych czasach recepcje są bardziej nastawione na witanie klientów, sprzedawców i gości niż na ich onieśmielanie, więc skup się na projekcie, który jest zachęcający. Ciepłe czerwienie i brązy nadają przytulny wygląd, a jasne zielenie i błękity sprawiają wrażenie świeżości i spokoju. Nie oznacza to jednak, że musisz poświęcić pierwsze wrażenie na rzecz domowego stylu (chyba, że pasuje to do Twojej marki), więc nie bój się nadać wnętrzu własnego stylu.
  • Przestrzeń: Przy projektowaniu recepcji bardzo ważna jest swoboda poruszania się. Nie chcesz, aby odwiedzający czuli się ściśnięci razem, aby recepcjonista miał trudności z przyjmowaniem dostaw, lub aby pomieszczenie było wypełnione dużymi i nieporęcznymi meblami. Kiedy planujesz swój projekt, zmierz różne kluczowe elementy w układzie i upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca na ruch, aby zaspokoić potrzeby tego bardzo funkcjonalnego pokoju.
  • Jeśli chodzi o siedzenia, idź z komfortem i stylem: Jeśli Twoi klienci będą musieli czekać z jakiegoś powodu, będą chcieli mieć wygodne miejsce do siedzenia. Upewnij się, że czują, że stawiasz ich komfort na pierwszym miejscu, wybierając współczesne designerskie kanapy z wysokiej jakości tkanin lub skóry. Upewnij się, że wygląd tych przedmiotów pasuje do Twojej marki i nie ulegnie szybkiej dezaktualizacji.
  • Udogodnienia: Udogodnienia na miejscu zawsze przyciągają tłumy i są idealne do tego, aby goście czuli się mile widziani. Mały barek z kawą i herbatą to konieczność, ale możesz pójść jeszcze dalej, jeśli pasuje to do Twojej marki i stylu. Materiały do czytania (najnowsze magazyny są zawsze dobrym wyborem), świeże ciastka, soki lub inne lekkie przekąski są również świetnym rozwiązaniem.
  • Zaangażowanie w markę: Recepcja powinna być wizytówką Twojej marki, dlatego pamiętaj, aby umieścić w niej elementy, które łączą odwiedzających z Twoimi produktami i usługami. Mogą to być broszury, magazyny firmowe, a nawet filmy firmowe odtwarzane na telewizorze.

Upewnij się, że Twoja recepcja wyróżnia się - porozmawiaj z specjalistami od współczesnych mebli biurowych 

Zainspirowany najnowszymi współczesnymi wnętrzami biurowymi i recepcji?   Możemy pomóc Ci w każdym aspekcie przebudowy od wyboru najlepszych nowoczesnych recepcji biurowych i mebli do projektowania biur, dopasowanie i recyklingu mebli. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami dzisiaj lub odwiedzić naszą stronę internetową