5 kroków do pozytywnego wystroju biura

Udostępnij

Jeśli zakładasz, że sposób, w jaki zaprojektowane jest Twoje biuro nie ma wpływu na to, jak czują się Twoi pracownicy, to jesteś w błędzie!

Pomyśl o ostatnim razie, kiedy wszedłeś do bardzo małego i ciemnego biura, czy sprawiło to, że poczułeś się zainspirowany? Nie, prawdopodobnie sprawiło, że chciałeś się odwrócić i wyjść z powrotem! To samo dotyczy tego, jak to biuro sprawi, że Twoi pracownicy będą się czuć i będzie ich ciągnąć w dół każdego dnia spędzonego w nim.

Jeśli chcesz zachęcić swoich pracowników do bycia pozytywnym w pracy i utrzymania tego szczęśliwego i zdrowego uczucia podczas ich dni roboczych, musisz im trochę pomóc. To oznacza zapewnienie im biura, na które zasługują.

Nie chodzi tylko o staranny wybór mebli biurowych i zarządzanie przestrzenią, ale także o wystrój.

Sprawdź tę infografikę, która szczegółowo mówi o tym, jak możesz skorzystać z wystroju swojego biura.

Źródło - https://www.officeinteriors.ca/blog/ways-to-benefit-from-office-design/

Teraz widzisz, jak ważny jest twój ogólny projekt!

Aby dać ci kilka dodatkowych pomysłów, oto pięć sposobów, w jaki możesz stworzyć pozytywny wystrój biura w swojej przestrzeni.

  • Wprowadź naturę do wnętrza - Rośliny biurowe nie tylko świetnie wyglądają, ale mają wiele korzyści w zakresie produktywności, nastroju i zdrowia też. Wybierz rośliny o niskich wymaganiach konserwacyjnych i będziesz miał wszystkie korzyści przy niewielkim utrzymaniu.
  • Postawna kreatywne, podnoszące na duchu kolory - Za wszelką cenę unikaj czerwieni w swoim biurze i zamiast niej postaw na takie kolory jak niebieski, żółty czy zielony, które są znane jako podnoszące na duchu i kreatywne.
  • Wybierz innowacyjne meble - Kabiny biurowe, meble do przerw i panele akustyczne są świetnym wyborem dla Twojego biura, ponieważ nie tylko wyglądają fantastycznie, ale służą również bardzo użytecznemu celowi.
  • Zapytaj swoich pracowników, co chcieliby zobaczyć - Oczywiście, upewnij się, że pytasz swoich pracowników, czego chcą, a robiąc to, pokażesz im, że cenisz ich opinię.
  • Pozwól naturalnemu światłu wykonywać swoją pracę - Upewnij się, że parapety są czyste i możesz otworzyć te okna, kiedy tylko pozwala na to pogoda. Naturalne światło i świeże powietrze mogą naprawdę wnieść nową energię do przestrzeni.

Nie powinieneś mieć złudzeń co do tego, jak ważny jest projekt biura, który pomaga wnieść świeży i podnoszący na duchu nastrój do Twojego biura.