To jest idealny układ recepcji

Udostępnij

Recepcja Twojego biura to pierwsze wrażenie, jakie nowi pracownicy, klienci i sprzedawcy odnoszą o Twojej marce, dlatego ważne jest, aby odpowiednio ją rozplanować. Oto kilka wskazówek i pomysłów na nowoczesny wystrój biura od naszego zespołu.

  • Zachowaj prostotę: Nie ma nic gorszego niż wchodzenie do recepcji i niewiedzenie dokładnie, gdzie masz iść lub do kogo masz się zwrócić. Zmniejsz zamieszanie, umieszczając nowoczesną recepcję w linii wzroku od drzwi wejściowych - coś odważnego i przyciągającego uwagę. Usytuuj krzesła i kanapy w pobliżu recepcji, aby goście mogli łatwo wchodzić w interakcje z personelem. Jeśli jest to duża lub wspólna recepcja, znaki informacyjne są koniecznością.
  • Zachowaj otwartą przestrzeń: Zagracona przestrzeń powoduje zamieszanie, szczególnie w recepcji - jednej z najbardziej ruchliwych przestrzeni w Twoim biurze, wypełnionej ludźmi, którzy mogą nie znać Twojego budynku, którzy realizują dostawy lub przybywają na spotkania. Oznacza to, że potrzebujesz jasnych, szerokich ścieżek dla ruchu w recepcji, jak również miejsca do przyjmowania zamówień bez blokowania niezbędnych dróg.
  • Nadaj jej charakter: Recepcja powinna być minimalistyczna, ale to nie znaczy, że powinna być nijaka! Nie zapomnij o kilku kluczowych elementach, które stworzą wizualne zainteresowanie i nadadzą Twojej przestrzeni przyjazny charakter. Dzieła sztuki, rośliny, odważnie pomalowana ściana lub rzeźba to dobre pomysły. Jeśli Twoja przestrzeń jest wystarczająco duża, stacja odświeżania jest kolejnym doskonałym elementem, z kawą, herbatą, a nawet przekąskami dla oczekujących klientów. Darmowe WiFi również będzie zawsze doceniane!

Aby Twoja recepcja biurowa wyróżniała się na tle innych, porozmawiaj z naszym zespołem  

Zainspirowany najnowszymi pomysłami na nowoczesny wystrój biura i recepcji? Nasza firma stara się spełnić wszystkie swoje meble biurowe korporacyjnych i potrzeb projektowych biura. Możemy pomóc Ci w każdym aspekcie przebudowy od wyboru najlepszych nowoczesnych recepcji biurowych i mebli do szklanych ścian działowych, projektowanie biur i usługi dopasowania i recyklingu mebli. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami dzisiaj lub odwiedzić naszą stronę internetową.