4 proste sposoby na odświeżenie i przywrócenie energii w miejscu pracy

Udostępnij

Czy Twoje biuro wygląda trochę nieciekawie, trochę nudno lub brakuje mu charakteru? Oto kilka wskazówek od naszego zespołu specjalistów od korporacyjnych mebli biurowych w New Jersey, jak w prosty i niedrogi sposób wnieść trochę nowego życia i energii do swojego biura.

  1. Zmodernizuj oświetlenie: Jako specjaliści od przebudowy biur i mebli biurowych, jedną z pierwszych rzeczy, które zauważamy w biurze, jest słabe oświetlenie. Oświetlenie odgrywa ogromną rolę w nastroju miejsca pracy, a słabe oświetlenie pozostawia ludzi zestresowanych, spiętych i źle się czujących. Jest to źródło migren, jak również tworzy surowe lub ciemne środowisko, a także wpływa na Twój rachunek za energię! Wymiana starych żarówek na energooszczędne żarówki LED ze ściemniaczami nie jest droga i pozwala ludziom oświetlić przestrzeń tak, aby odpowiadała ich potrzebom. Większym projektem jest próba wprowadzenia większej ilości naturalnego światła poprzez zastosowanie rozwiązań takich jak architektoniczne ścianki działowe wykonane ze szkła.
  2. Dodaj trochę natury: Rośliny dosłownie dodają życia do Twojego biura - i są tanie i łatwe w utrzymaniu. Poprawiają one również samopoczucie, dodają zainteresowania i oczyszczają powietrze. Wspaniałe rośliny do biura to wężymord, lilie pokojowe, fikusy, aloesy, orchidee i kauczukowce. Sprawdź w lokalnym przedszkolu lub u specjalisty ds. zaopatrzenia w rośliny biurowe, aby dowiedzieć się, jakie rośliny są odpowiednie dla Twojego biura, ponieważ mają one różne wymagania dotyczące światła i wody.
  3. Wymieszaj w niektórych biurkach stojących: Są to popularne opcje dla wielu nowoczesnych biur i są idealne do zmniejszenia nadmiernego czasu siedzenia, który zwiększa ryzyko dla zdrowia pracowników biurowych. Zacznij od sprawdzenia, ile osób chce spróbować i dodaj kilka biurek jako gorące stanowiska, aby każdy mógł się do nich przyzwyczaić, zamiast wymieniać je wszystkie. Istnieją również inne ergonomiczne biurka, idealne dla osób, które nie czują się komfortowo, pracując na stojąco.
  4. Włącz trochę sztuki: Sztuka w miejscu pracy powinna podnosić na duchu i inspirować, ale mówiąc uprzejmie, wiele dzieł sztuki w biurach jest tak nijaka i nudna, że równie dobrze mogłaby nie istnieć. Zamiast tego zastanów się nad swoją marką i tym, co ona reprezentuje, i zainspiruj się, aby dodać trochę osobowości do swojej przestrzeni. Jeśli uwielbiasz być częścią swojej społeczności, dlaczego nie wesprzeć lokalnego artysty i nie zainwestować w obrazy lub rzeźby? Plakaty filmowe w stylu retro są piękne i niedrogie, a także świetne, jeśli pracujesz w przemyśle medialnym lub przeszukujesz sklepy vintage w poszukiwaniu inspiracji w stylu retro.

Dodać swoje miejsce pracy inspirujące i funkcjonalne z nowoczesnym, ekscytujące meble biurowe korporacyjnych

Nasz kompleksowy serwis korporacyjnych mebli biurowych firma oferuje szeroki zakres przyjaznych dla środowiska i innowacyjnych produktów i usług dla komercyjnych wnętrz biurowych. Oprócz projektowania i dopasowania usług, oferujemy również przyjazny dla środowiska recykling starych wnętrz biurowych. Aby uzyskać więcej nowoczesnych pomysłów biurowych i informacji na temat naszych współczesnych mebli biurowych, biurek typu sit stand, architektonicznych ścianek działowych i innych, skontaktuj się z nami dzisiaj lub odwiedź naszą stronę internetową.