Jak zaplanować relokację biura

Udostępnij

Przeprowadzki biur zdarzają się z wielu powodów, niezależnie od tego, czy firma się rozrasta, zmienia siedzibę, łączy się z inną firmą czy przebudowuje. Niezależnie od powodu przeprowadzki, ważne jest, aby mieć plan w miejscu, aby zarządzać przeniesieniem biura, zapewnić płynny proces i produktywny początek w nowym miejscu pracy. Oto kilka wskazówek od naszego zespołu ds. komercyjnych mebli biurowych.

  • Nigdy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie planowania: Jak tylko relokacja zostanie potwierdzona, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie. Sztuką jest zarządzanie nim w taki sam sposób, w jaki zarządza się każdym innym złożonym projektem: zanotować konkretne wymagania, określić budżet i opracować ramy czasowe. Ważne jest, aby mieć również przygotowane wszystkie szczegóły dotyczące nowego miejsca, od zapewnienia, że nowe meble i wyposażenie znajdą się na miejscu na czas, zaplanowania przepływu i układu nowych biur oraz określenia różnych przestrzeni dla różnych działań.
  • Działaj samodzielnie lub znajdź partnera: Chociaż możliwe jest samodzielne przeprowadzenie relokacji biura, wiele firm specjalizuje się w takich projektach. Jeśli uważasz, że jest to coś, co sprawdzi się w Twojej firmie, zacznij kontaktować się z firmami zajmującymi się relokacją biur i poznaj ich usługi oraz związane z nimi koszty. To zapewni, że znajdziesz kogoś w swoim przedziale budżetowym, kto ma doświadczenie i zasoby, aby wykonać pracę wysokiej jakości.
  • Pozostań w kontakcie: Komunikacja jest istotną częścią, aby Twój ruch był sukcesem i pomóc pracownikom osiedlić się tak szybko, jak to możliwe. Oprócz utrzymywania pracowników na bieżąco o procesie przenoszenia i oczekiwań, można również otworzyć drzwi do słuchania ich obawy - może to dać Ci kilka świetnych pomysłów, jak poprawić przepływ pracy i układ nowej nieruchomości. Pamiętaj o przydzieleniu zadań różnym członkom swojego zespołu, w tym wyznaczeniu jednej osoby odpowiedzialnej za każdy dział i przestrzeń wspólną. Nie zapomnij również skoordynować swój ruch z dostawcami usług, takich jak meble biurowe, telefon, internet i instalatorów sprzętu, tak, że przestrzeń jest gotowa i funkcjonalna w czasie do przeprowadzki.

Komercyjne meble biurowe, projektowanie i specjaliści Fitment są tutaj, aby pomóc Ci przenieść

Przenosisz biura? Zainspirowany najnowszymi pomysłami nowoczesnego projektowania biur? Nasza firma stara się spełnić wszystkie komercyjne meble biurowe i potrzeby projektowania biur. Możemy pomóc Ci we wszystkim, od nowoczesnych biurek biurowych, ergonomiczne biurka i nowoczesne krzesła biurowe do projektowania biur, dopasowanie i recyklingu mebli. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami dzisiaj lub odwiedzić naszą stronę internetową.