Jak właściwe meble biurowe zwiększają produktywność

Udostępnij

Krzesło to tylko krzesło, a biurko to tylko biurko, prawda? Nieprawda! W rzeczywistości meble biurowe mają bardzo realny wpływ na:
- sposób funkcjonowania Twojego miejsca pracy, oraz
- na produktywność pracowników, samą w sobie.
 

Oto w jaki sposób zmiana mebli może mieć realny wpływ na wyniki finansowe Twojej firmy.

- Komunikacja:
Jasna, łatwa komunikacja jest siłą napędową wydajnej firmy:
o Wspiera dzielenie się pomysłami,
o Kreatywną energię, która jest cechą charakterystyczną innowacji.
Biurka typu hot-desks pomagają we współpracy; bardziej swobodne, otwarte przestrzenie sprzyjają burzom mózgów.

 

- Komfort:
Brak wygody przy biurku to pewny sposób na obniżenie wydajności pracy. Ergonomiczne biurka i krzesła nie tylko pomagają czuć się bardziej komfortowo podczas pracy, ale także sprzyjają zdrowiu - co oznacza mniej dni chorobowych spędzonych u fizjoterapeuty!

- Różnorodność:
Każdy z nas jest inny, więc po co dawać wszystkim pracownikom dokładnie taką samą kombinację biurka i krzesła? Oferowanie różnorodnych opcji może wydawać się kosztowne, ale nie jest, jeśli robi się to we właściwy sposób. Przeprowadź badania wśród pracowników i sprawdź, czy wolą biurka do pracy siedzącej czy stojącej, czy wolą biurka z przegrodami czy boksy biurowe. To pomoże zawęzić wybór i sprawi, że Twoi pracownicy poczują się docenieni. A jeśli nadal nie jesteś przekonany, fakt, że badania wykazały, że pracownicy są znacznie bardziej produktywni, gdy mają wybór między biurkiem siedzącym a stojącym, powinien pomóc Ci podjąć decyzję.

- Oświetlenie:
Oświetlenie jest często ostatnią rzeczą, o której ludzie myślą, gdy rozważają swoją przestrzeń biurową, ale jest to niezwykle ważne. Dobrze oświetlone pomieszczenia ułatwiają widzenie i koncentrację przez wiele godzin. Naturalne oświetlenie pomaga:
o zmniejszyć zmęczenie oczu,
o poprawić nastrój i
o ma pozytywny wpływ na samopoczucie - jak również na rachunki za energię


.

- Zrelaksuj się:
Posiadanie przestrzeni przeznaczonej do robienia przerw może wydawać się sprzeczne z celem. Jednak badania wykazały, że krótkie, relaksujące przerwy zwiększają długoterminową produktywność i sprawiają, że pracownicy czują się doceniani. Wygodne kanapy, stół do piłkarzyków i przestrzeń kuchenna na przerwy to tylko niektóre pomysły na bardziej produktywną przestrzeń biurową.

Stwórz innowacyjne, produktywne miejsce pracy dzięki odpowiednim meblom biurowym dla firm

Jesteśmy kimś więcej niż tylko dostawcą współczesnych mebli biurowych i wnętrz. Jesteśmy partnerem, który przechodzi dodatkową milę, aby dostarczyć Twojej firmie idealną przestrzeń, aby pomóc Twojej firmie działać z optymalną wydajnością. Jako sprzedawca mebli z pełnym zakresem usług, dostarczamy szeroką gamę produktów o wartości dodanej i przyjaznych dla środowiska. Zaplanujemy i dopasujemy przebudowę Twojego biura. Możemy dostarczyć Ci:

- Biurka do pracy siedzącej
- Biurka o regulowanej wysokości
- Biurka stojące
- Ergonomiczne biurka
- Architektoniczne ścianki działowe do biura -
I wiele więcej