Kluczowe elementy nowoczesnej, funkcjonalnej przestrzeni recepcyjnej

Udostępnij

Recepcja jest wejściem do firmy i zazwyczaj pierwszym wrażeniem, jakie klienci odnoszą z bliska. Im dłużej Twoi klienci i goście będą tu siedzieć, tym ważniejsze jest, aby obszar ten zapewniał komfort i przyjemne doświadczenie. W 2020 roku, musimy dodać do tego "bezpieczne" doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o pracowników. Firmy, które w znacznym stopniu polegają na recepcji dla gości, potencjalnych pracowników, VIP-ów i klientów, powinny zrobić dodatkową milę, aby zapewnić, że oczekiwanie i przyjmowanie gości jest przyjemne, bezpieczne dla wszystkich zainteresowanych i mówi lub prezentuje coś o Twojej marce.

Rozumiejąc to, istnieje wiele wspólnych elementów, które sprawiają, że wybitne recepcji, nawet przy ograniczonym budżecie. Oto kilka myśli od ekspertów w BE.

Zainwestuj w odpowiednim recepcji

Biurka recepcyjne są bardzo specyficzne kawałki i są we wszystkich kształtach i rozmiarach z wielu różnych producentów. Biurka recepcyjne są zazwyczaj nieco wyższe niż zwykłe biurka i mogą mieć wysokość od 28" do 34". Kluczowe rozważania obejmują, czy będzie więcej niż jeden recepcjonista, czy będą one stać lub siedzieć? Jakie rodzaje pracy będą robić, gdy nie ma nikogo do odbioru? Jaki rodzaj systemu telefonicznego będziesz miał i czy biurko będzie wymagało komputera, specjalnego wideo, konsoli zarządzania budynkiem lub innego sprzętu? W BE pomagamy firmom wybierać spośród setek stylów z tymi wszystkimi możliwościami i więcej, a nawet z elementami budowanymi na zamówienie.

Recepcja jest funkcjonalny na pewno, ale powinien mieć styl spójny z marką i wrażenie, które starają się stworzyć. Stabilność, dla kancelarii prawnej, i kreatywność dla firmy marketingowej, itp.

Nowością w niektórych recepcjach w 2020 roku są osłony przed kichaniem, choć wiele biurek używanych w branży opieki zdrowotnej od dawna ma je w takiej czy innej formie. Osłona przed kichaniem jest zazwyczaj przezroczystą akrylową barierą, która jest zarówno łatwa do czyszczenia, jak i zapobiega bezpośredniej wymianie płynów ustrojowych, niezależnie od tego, w jaki sposób mogą być one odprowadzane. Można je łatwo zamontować w większości istniejących recepcji, więc nie ma potrzeby wyrzucać starych mebli, jeśli pasują one do Ciebie pod każdym innym względem. Osłony przed kichaniem na recepcji chronią klientów, ale przede wszystkim chronią pracowników i są prawdopodobnie czymś, co będzie istnieć jeszcze długo po zakończeniu COVID-19.

Siedzenia

Wybór miejsc siedzących w recepcji jest podyktowany wieloma rzeczami:

  1. Ile osób będzie czekało jednocześnie?
  2. Jak długo zazwyczaj będą czekać?
  3. Jak często recepcja jest używana?
  4. Jak wygodne ma być to miejsce?
  5. Czy goście są zazwyczaj sami czy w grupach?

Twoje odpowiedzi na powyższe pytania mogą dyktować, czy używasz kanap lub krzeseł, jak oddzielne obszary są, czy dzielą się oświetleniem i stołami, podczas gdy oni czekają.

Następnie są sprawy koloru, styl marki firmy, trwałość tkanin i dla 2020 czystość mebli i materiałów używanych. Jako obszar o największym potencjale wnoszenia nieproszonych mikrobów do firmy, siedzenia recepcyjne wymagają najbardziej starannych protokołów czyszczenia ze wszystkich obszarów firmy. Nowe meble i materiały znacznie to ułatwiają, pozwalając jednocześnie na różnorodność kolorów, wzorów i materiałów, które można zaprojektować według własnego uznania.

Funkcjonalne kolory

W niedawnym badaniu "Wpływ koloru na marketing", stwierdzono, że do 90% wyborów dokonanych na temat konkretnego produktu lub marki wszystkie inne rzeczy są równe, są oparte na kolorze sam. Twoja recepcja jest bramą do Twojej firmy, a wybory kolorów muszą być przemyślane w oparciu o to, co próbujesz osiągnąć. Czy chcesz spokojną, funkcjonalną przestrzeń? Następnie szukać głównie naturalne, wyciszone kolory i dodać akcenty kolorów z wybranych kawałków. Czy chcesz być dramatyczny? Wtedy bogate, żywe kolory są kluczem. Niezależnie od wyboru, powinno być spójne z wizerunkiem marki, i wrażenie, które starasz się stworzyć.

Akcesoria

Upewnij się, że Twoja recepcja jest na czasie z nowoczesnym stylem życia. Ludzie często chcą naładować swoje telefony, laptopy, słuchawki lub iPady podczas oczekiwania. Zainstaluj łatwo dostępne gniazda USB lub gniazda zasilania wszędzie tam, gdzie to możliwe. Kluczowym elementem nowoczesnej recepcji jest dobre Wifi. Twoi klienci nie będą tak bardzo przejmować się długim oczekiwaniem, jeśli będą mieli gorącą kawę, miejsce do ładowania urządzeń i dobre Wifi.

Podpisy

Rozważ zainwestowanie w charakterystyczne elementy w swojej recepcji, które sprawią, że przestrzeń będzie naprawdę Twoja. Takie rzeczy jak świeże bukiety, funkcjonalne dzieła sztuki z lokalnej galerii, odważna grafika firmowa lub żyrandol mogą pozostawić duże wrażenie na marce.

Firmy nie muszą poświęcać swojego stylu, aby dostosować recepcję do swoich potrzeb. Poświęć czas i pieniądze, aby uczynić to pomieszczenie tak czystym i przyjaznym, jak to tylko możliwe, zachowując przy tym styl i markę swojej firmy.

Nowoczesne pomysły na projekt recepcji dla nowej rzeczywistości biurowej

BE Meble to pełna obsługa korporacyjnego projektowania biur i współczesnej firmy mebli biurowych, oferując szeroki zakres przyjaznych dla środowiska, opieki zdrowotnej świadome, i innowacyjnych produktów dla obszarów recepcji i wiele więcej.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami dzisiaj lub odwiedzić naszą stronę internetową na https://www.befurniture.com/