Minimalistyczne przechowywanie w biurze - jak to działa?

Udostępnij

Cała idea minimalistycznego biura polega na tym, że ograniczasz rzeczy, których nie potrzebujesz i drastycznie zmniejszasz ilość odpadów. Więc jak przechowywanie pasuje do tego pomysłu?

Niezależnie od tego, czy uda Ci się zrezygnować z papieru, czy nie, prawdopodobnie zawsze będzie istniała potrzeba przechowywania. W końcu to nie koniecznie papier musi być przechowywany. Mogą to być inne przedmioty, które są niezbędne do pracy, ale nie są potrzebne przez cały czas.

Minimalistyczny projekt przestrzeni biurowej polega na jak najlepszym wykorzystaniu powierzchni podłogi, którą posiadasz, ale to nie znaczy, że musisz całkowicie zrezygnować z przechowywania w biurze. Możesz mieć trochę! Co ty no powinieneś robić jakkolwiek jest przeciążać twój biuro z zbyt wiele filing gabinety, półki, lub gabinety które no są konieczni. To po prostu zachęca do trzymania rzeczy, kiedy naprawdę nie potrzebujesz.

Więc, jak to działa w minimalistycznym biurze?

Zasadniczo, musisz po prostu myśleć elegancko i zgodnie z tematem. Musisz również być bardzo świadomy tego, że trzymasz tylko to, co niezbędne. Większość pamięci masowej może być przechowywana online, w chmurze lub na pamięciach USB itp. Cyfrowe przechowywanie przeszło długą drogę przez lata i jest teraz bardzo bezpieczną i usprawnioną opcją dla biznesu.

Jeżeli ty chcesz mieć niektóre fizycznego składowanie then ty musisz optować dla składowych gabinetów które dopasowują w z biurowym wystrojem. Te mogą dopasowywać pod biurkami, tak długo jak no są w sposobie twój pracowników podczas gdy pracują przy ich krzesłami biurowymi, lub być może pod parapetami, więc patrzeją jak opływowa część projekt.

Nie powinno być naprawdę potrzeby dla starych metalowych szafek na dokumenty w minimalistycznym biurze. Są one trochę oczojebne w dzisiejszym usprawnionym świecie projektowania, ale są również, po raz kolejny, zachęcając cię do przechowywania przedmiotów, które nie są potrzebne.

Pozbywanie się papierów jest bardzo silną częścią minimalizmu. Jest to również świetna rzecz do zrobienia dla środowiska i z pewnością pozwoli zaoszczędzić Twojej firmie trochę pieniędzy. Poprzez skanowanie elementów i przechowywanie ich w chmurze, lub po prostu nigdy tak naprawdę nie drukowanie niczego, chyba że jest to rozpaczliwie konieczne, robisz dobry uczynek dla planety i pozostajesz w temacie minimalistycznym.

Tak więc, podczas gdy magazyn biurowy nie jest zakazany w minimalistycznym biurze, to z pewnością nie jest już wielką koniecznością.