Czy Twoje biuro jest gotowe na przyjęcie pracowników 5G?

Udostępnij

Często projektowanie biur koncentruje się na pokoleniu wchodzącym na rynek pracy, na tym, w jaki sposób zmieniają oni sytuację i co należy zmienić, aby im sprostać. W rzeczywistości jednak ludzie pracują od wcześniejszego wieku do późniejszego, co sprawia, że biuro przyszłości musi być w stanie pomieścić pięć pokoleń. Oto kilka spostrzeżeń na temat miejsca pracy 5G i tego, co to oznacza, od specjalistów w dziedzinie komercyjnych mebli biurowych.

Emerytura to już przeszłość

Dla większości ludzi emerytura jest luksusem, a nie oczekiwaniem, dlatego zamierzają oni pozostać aktywni zawodowo długo po osiągnięciu tradycyjnego wieku emerytalnego 65 lat. Istnieje wiele powodów takiego stanu rzeczy, w tym nasza dłuższa i zdrowsza średnia długość życia oraz brak kultury oszczędzania. To pokolenie ma dużą wartość dla siły roboczej, z niezrównanym doświadczeniem i praktyczną wiedzą.

W odniesieniu do projektowania biur oznacza to, że nie należy ograniczać się do zaspokajania potrzeb nowych pokoleń. Biurowe przestrzenie socjalne nie mogą być dostosowane do wieku i muszą być bardziej integracyjne - nie można po prostu położyć na podłodze poduszek z fasolą. Te przestrzenie są kluczowe dla przekazywania umiejętności i wiedzy, dlatego ważne jest, aby mieć bardziej zróżnicowane i adaptowalne miejsca spotkań. Oznacza to również posiadanie stref wolnych od rozpraszania uwagi gdzie ludzie mogą uciec od hałasu i cyfryzacji w miejscu pracy.

Zwinne projektowanie biur

Sposób, w jaki konsumujemy, tworzymy i dostarczamy produkty i usługi stale się zmienia, a firmy przyjmują bardziej zwinne podejścia organizacyjne, aby sprostać tym wyzwaniom - ale dotyczy to również projektowania miejsc pracy. Różne pokolenia, typy osobowości i role wymagają różnych rzeczy od swojego miejsca pracy, aby w pełni wykorzystać swój potencjał zaangażowania i wkładu, a projektowanie biur musi sprostać temu wyzwaniu. Oznacza to większą elastyczność pracy (praca zdalna, elastyczne godziny pracy lub praca w domu) oraz różne przestrzenie w biurze, wyznaczone w zależności od funkcji, a nie przepływu pracy. Już teraz obserwujemy wzrost liczby projektów biur, które obejmują przestrzenie ratusza i laboratoria burzy mózgów gdzie ludzie spotykają się, aby współpracować i wprowadzać innowacje.a następnie przenoszą się do preferowanego miejsca pracy, aby wykonać omówione zadania.

Wielopokoleniowy, zwinny, integracyjny projekt biura od specjalistów od komercyjnych mebli biurowych

Świetna strona komercyjne meble biurowe są wygodne, funkcjonalne i korzystne dla Twojej marki, jak również dla komfortu i zdrowia Twoich pracowników! Jest to krytyczne, aby pracować z właściwym partnerem do opracowania przestrzeni, która prezentuje swoją markę i stawia wielopokoleniową zaangażowania pracowników, produktywność i zdrowie na pierwszym miejscu.

Staramy się spełnić wszystkie współczesne meble biurowe i potrzeby projektowania biur. Możemy pomóc Ci we wszystkim, od wyboru mebli, ścian architektonicznych i współczesnych wnętrz biurowych do przebudowy i recyklingu mebli. Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych nowoczesnych krzeseł biurowych, ergonomicznych biurek i stojących biurek biurowych, skontaktuj się z nami dzisiaj lub odwiedź naszą stronę internetową