3 kreatywne pomysły na recepcję w biurze

Udostępnij

Niezależnie od tego, czy jesteś start-upem technologicznym, kancelarią prawną, agencją marketingową czy kliniką odnowy biologicznej, chcesz mieć eleganckiej recepcji biurowej która powie Twoim klientom, że znaleźli się we właściwym miejscu. Dzięki ruchowi współpracy i wzrostowi znaczenia wzornictwa resimercial design, recepcje biurowe są przekształcane z onieśmielających i nieoryginalnych przestrzeni w kreatywne pomieszczenia, które mogą obsługiwać wiele wymagających funkcji wejścia do firmy. Oto 3 sposoby, aby wprowadzić trochę kreatywnego soku do swojej przestrzeni, od cspecjaliści od współczesnych mebli biurowych w NJ.

Zburz ściany:

Otwarcie przestrzeni sprawi, że poczuje się ona bardziej przyjazna, przestronna i zintegrowana z Twoim środowiskiem biurowym, a klienci będą pod wrażeniem ula aktywności, którą mogą dostrzec. Naturalne oświetlenie jest idealne dla komfortu, i można zachować prywatność priorytetem, instalując ściany z dymionego szkła lub architektoniczne szklane ścianki działowe w razie potrzeby.

Dodaj trochę smaku:

Recepcja Twojego biura jest pierwszym skojarzeniem Twojej marki z klientami, dostawcami i gośćmi. Dlatego ważne jest, aby się liczyła. Zamiast generycznych przestrzeni recepcyjnych z przeszłości, spróbuj znaleźć sposób, aby uczynić przestrzeń bardziej osobistą dla Twojej marki i branży. Na przykład, dzieło sztuki autorstwa lokalnego artysty, które jest związane z tematyką Twojej branży, to fantastyczna inwestycja, która pokazuje, że Twoja marka dba o lokalną społeczność, a jednocześnie mówi ludziom, o co chodzi w Twojej firmie.

Spraw, aby było wspólne:

Dzisiejsze projektowanie biur polega na wykorzystaniu wielofunkcyjnej, wspólnej przestrzeni, która sprzyja spotkaniom i prywatnym rozmowom - a recepcja jest idealnym miejscem, aby zastosować to w praktyce. Powiększ swoją recepcję tak bardzo, jak to tylko możliwe, pozwalając jej przekształcić się w przestrzeń współpracy, gdzie mogą odbywać się nieformalne spotkania, gdzie pracownicy mogą pracować i współpracować przy filiżance kawy, a klienci są mile widziani w tętniącym życiem miejscu pracy. Oczywiście w tej przestrzeni powinien być zapewniony wyraźny przepływ, dzięki czemu dostawcy i doręczyciele mogą z łatwością wykonywać swoją pracę, a klienci mogą czekać w komfortowych warunkach. Wyróżniające się nowoczesne lady recepcyjne są kluczem do zapewnienia, że każdy gość wie dokładnie, gdzie się udać, a przepływ pracy nie jest zagrożony.

Od nowoczesnych lad recepcyjnych po innowacyjne projekty i wyposażenie biur - robimy wszystko

Pomagamy naszym klientom w osiągnięciu optymalnego miejsca pracy dla ich firmy. Czy szukasz do przebudować swoją obecną recepcję całkowicie lub wymienić meble na współczesne meble biurowe, nasz doświadczony zespół poradzi sobie z tym wszystkim.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług projektowych dla poczekalni i recepcji, które obejmują siedzenia, szklane ścianki działowe, meble biurka, i więcej, skontaktuj się z nami dzisiaj lub odwiedź naszą stronę internetową