OFERTA

Sklep meblowy Tarnów

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych z pełnym wyposażeniem w sprzęt AGD lub bez. Projekty naszych kuchni wykonane są przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego, dzięki któremu nasz klient może obejrzeć swoją wymarzoną kuchnię w perspektywie i pełnych kolorach.
Zapewniamy transport mebli na terenie całego kraju. Montaż wykonuje wyspecjalizowana fabryczna ekipa montażowa. Termin realizacji zlecenia od dnia zawarcia  umowy  do dnia dostawy wynosi zwykle od 4 do 9 tygodni. Okres oczekiwania jest uzależniony od  rodzaju mebli oraz okresu realizacji. W dniu zawarcia umowy ustalony termin jest sztywny. Realizacja montażu i instalacji trwa od 1 do 5 dni, zależnie od  rodzaju tworzonej  aranżacji.
 
Produkujemy meble kuchenne , biurowe,oraz szafy dostarczając nasze wyroby do klientów krajowych, oraz zagranicznych . Ostatnio wykonane realizacje można zobaczyć w zakładce ( ostatnio wykonane).
 
Oprócz tego jesteśmy importerem mebli ALNO ,Welmann .

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Nasze projekty wykonane są przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego, dzięki któremu nasz klient może obejrzeć swoją wymarzone meble w perspektywie i pełnych kolorach. 

 

Studio kuchni

Zapewniamy transport mebli do kuchni na terenie całego kraju. Montaż wykonuje wyspecjalizowana fabryczna ekipa montażowa. Termin realizacji zlecenia od dnia zawarcia  umowy  do dnia dostawy wynosi zwykle od 4 do 9 tygodni. Okres oczekiwania jest uzależniony od  rodzaju mebli kuchennych oraz okresu realizacji. W dniu zawarcia umowy ustalony termin jest sztywny. Realizacja montażu i instalacji mebli  trwa od 1 do 5 dni, zależnie od  rodzaju tworzonej aranżacji.

 

Kuchnie

Produkujemy wygodne i funkcjonalne meble kuchenne, biurowe, do salonu oraz szafy dostarczając nasze wyroby do klientów krajowych, oraz zagranicznych. Ostatnio wykonane realizacje można zobaczyć w zakładce ( ostatnio wykonane).


Oprócz tego jesteśmy importerem mebli  kuchennych ALNO,Welmann.